Provimes Kurum İçi Mesajlaşma Hizmeti ile Tanışın

Provimes kurum içi mesajlaşma yazılım sistemi, şirketinizdeki tüm birimlerin birbiriyle güvenilir şekilde iletişimini sağlıyor. Bilgisayarlar dış etkenlere bağlı olarak sürekli olarak kötü yazılımlar ve virüs risklerinin altındadır. Kurum içi yapılacak önemli yazışmalar, bilgilendirmeler bilgisayar veya mobil cihazların belleğinde değil kurumunuza özel olarak hazırlanan veri tabanında güvenilir olarak, global standartlarda, güçlü bir alt yapı ile korunuyor.

Provimes ile Sistematik İletişim

Personellere yapılacak bilgilendirmeler, verilecek görevler için sadece yazılı mesaj değil, video, resim ve Ms Office belgelerini de bir arada gönderebiliyorsunuz. Belirli birimler için oluşturabileceğiniz iletişim grupları da yararlanacağınız bir diğer seçenek. Bu mesajlaşma gruplarına atadığınız çalışanlar, işlerine başladığında direkt olarak sistem tarafından katılımları sağlanıyor.

Provimes ile Dünya Standartlarında Bilgi Güvenliği

Dünya standartlarındaki ileri teknoloji ile yazılım sistemleri üreten Provimes, kurumunuzun veri ve bilgi güvenliği için SSL Sertifikasyonuna sahip.

Provimes’in sunduğu güvenlik özellikleri şu şekildedir:

Provimes’in sunduğu çözüm yazılımlarının güvenilirliği ve kaliteli yazılımları sayesinde, sektörün öncü kurumsal markaları şirketin referansları arasında yer alıyor.

Provimes Akıllı Asistan ile Önde Olun

Şirketlerin ağır iş sürecinde yardımcıları olan Provimes yazılım sistemlerinden biri de Akıllı Asistan yazılımı. Bu yazılım sistemini kullanarak, kurumunuzla iletişime geçen müşterilerinizin tüm telefon çağrı kayıtlarını tek bir liste üzerinden kolayca görebiliyorsunuz. Eğer, o an aranılan kişiye ulaşılmıyorsa bu bilgi ilgili çalışanlarınıza bir bildirim ve SMS yöntemi ile iletiliyor. Bu sayede, tüm iletişim süreci eksiksiz ve hatasız olarak yürütülüyor.

Provimes ile İletişim Raporları Oluşturun

Provimes filtre uygulaması sayesinde, farklı periyotlarla (günlük/haftalık/aylık) ve seçeneklerle saniyeler içerisinde iletişim raporları da oluşturabiliyorsunuz. Provimes Akıllı Asistan yazılımı üzerinden, çalışanlarınızın daha sık görüştüğünü önemli müşterileri farklı şekilde kayıt edebiliyorsunuz. Kişileri çalıştıkları şirketlerle gruplayarak ve bunun gibi birçok özelliği kullanarak tüm iletişim verilerini kontrol altına alıp karışıklıkların önüne geçebiliyorsunuz.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fprovimes%2Fposts%2F829825334614626&show_text=true&width=500

Provimes Yazılım Sistemlerine % 25 İndirim ile Ulaşın

Provimes, kurulduğu günden bu yana profesyonel yazılım ve sistem ekibi ile yerli ve yabancı müşterilerinin hizmetine güçlü alt yapı ile yazılım sistemleri sunuyor. Provimes yazılım sistemlerine %25 indirim ile sahip olabilirsiniz. Şirketinizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak, modern ve son teknoloji ile üretilen akıllı panel yazılım sistemlerini dilerseniz ücretsiz olarak deneme fırsatı da bulunuyor.

İşletmenize Kurumsal Kimlik Katacak Provimes Yazılımlarını Ücretsiz Deneyin

Provimes, uzman yazılım ekibi ve güçlü alt yapısına oldukça güveniyor. Bu nedenden, yazılım sistemlerini 30 gün süre boyunca ücretsiz olarak deneme fırsatını müşterilerinin hizmetine sunuyor. Dilediğiniz zaman alacağınız ücretsiz online destek üzerinden dilediğiniz sorularınızın cevabını anında alabiliyorsunuz. Üstelik ücretsiz deneme kampanyası için hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi vermeniz istenmiyor. Bu güçlü teknoloji ile üretilen Provimes yazılım sistemleri ile işletmenize kurumsal kimlik katarak, her anlamda müşteri memnuniyeti oluşturabilirsiniz.

Kurum içi mesajlaşma hakkında merak ettiklerinizi www.provimes.com sitesini ziyaret ederek sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir