Açıkhava Düğünlerinde Mutlaka Olması Gerekenler

Artık günümüzde en çok tercih edilen bursa nikah salonları, bursa havuz başı nikah, bursa nişan salonları organizasyonları arasında açık hava geliyor. Peki açık hava mekanlarının bu kadar çok tercih edilmesinin sebepleri neler hep birlikte inceleyelim.

Öncelikle yaz aylarında gerçekleşecek organizasyonlarınız için olmazsa olmaz bir tercih aslında. Çünkü yaz akşamlarının o sıcak ve romantik etkisi direk organizasyona da yansıyor gibi.

Bütün kış kapalı mekanlarda vakit geçirme zorunluluğu aslında birazda bizi yaz aylarında açık hava mekanlarında olmaya itiyor da diyebiliriz. Özellikle son günlerde çok yaşadığımız karantina süreçleri bizi uygun olan ilk fırsatta kendimizi dışarıya atmamıza neden oluyor. O yüzden yaz mevsiminin tadını sonuna kadar çıkartalım ve bu fırsattan yararlanalım diyenler için bursa nikah salonları, bursa havuz başı nikah, bursa nişan salonları tercihleri kesinlikle açık hava olacaktır.

Aslında en başta benimde çok bunaldığım bir nokta var. Organizasyon boyunca sürekli oradan oraya koşturmak, dans etmek gibi hareketler ter oranınızı en üst seviyelere çıkartabiliyor. Özellikle bayanlar için bu durum saçın ve makyajın bozulmasıyla çekilmez bir dert haline geliyor. Acaba saçım mı bozuldu, makyajım mı aktı gibi tedirginlikler sürekli aklınızda oldukça rahat bir şekilde eğlenemeyebilirsiniz. Bu yüzden biz kadınlar için açık hava oldukça önemli. Tabiki rüzgar ve yağmurun olmadığı sakin bir yaz akşamındaki açık havadan bahsediyorum!

Şöyle gözlerimizi kapatıp bir düşünelim isterseniz. bursa havuz başı nikah töreniniz için tüm havuz kenarı beyaz papatyalarla donatılmış. Sizin için öyle bir gelin yolu hazırlanmış ki, yanan meşaleler geceye ayrı ışık katıyor. Işıklar sönüyor, meşaleler yanıyor ve gelin damat havuz başındaki nikah masasına yürüyor. Tüm gözler onların üzerinde. Nikah memuru sizi beklerken siz heyecandan ve mutluluktan ayaklarınız yerden kesilecek gibi hissediyorsunuz. Tüm spot ışıkların üzerinizde olduğu anda “evet” kelimesini söyledikten sonra gelen rahatlık heyecanınızı ikiye katlıyor. O anda patlayan hava fişekler geceye ayrı bir renk ve ahenk katıyor. Bu atmosfer sayesinde heyecan ve merak  duygusu tüm konuklara da geçiyor.

Sonra havuz kenarında yanan mumlar arasında romantik bir dans ediyorsunuz ve gelecekte çok güzel hatırlayacağınız anılar bıraktığınızı söylüyorsunuz kendinize.  İşte bu heyecan ve mutluluk tüm gece boyunca devam ederek hem sizin hem de konuklarınızın doyasıya eğlenmesine ve hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşanmasına sebep oluyor.

Belki biraz duygusal bir taraftan anlatmış olsam da aslında her gelin ve damadın yaşamak isteyeceği bu ve buna benzer duygular olmalı. İşte bu duyguları yaşayabilmenin en önemli yolu da bursa havuz başı nikah organizasyonunuz için tercih edeceğiniz mekanı seçmekten geçiyor.

Size ve misafirlerinize bu muhteşem dakikaları yaşatabilecek olan çok az mekan olduğunu düşünürsek Bursa ilinde düğün planlayanlar için çok iyi bir alternatifiniz var. Buzpark,  siz tüm bu güzel duyguları yaşarken, tüm organizasyon ve detaylar ile sizin için ilgileniyor olacaktır. Kararınızı vermeden önce Buzpark ile mutlaka  iletişime geçmelisiniz derim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir