Türkiye Diş Kliniği İmplant Tedavisi

Türkiye diş kliniği implant tedavisi (dental implant Turkey) için hoş geldiniz. Sağlıklı bir şekilde gıda tüketiminin ilk önemli şartı sağlıklı dişlerdir. Diş çürüğü, 20’lik diş, implant, zirkonyum, gülüş tasarımı ve kaplama gibi kategorilerde diş tedavi işlemi gerçekleştiriyoruz. Dişinizle ilgili bütün konularda diş hekimlerimiz 7/24 hizmet sunuyor ve taleplerinizi yerinde değerlendiriyor.

Dişlerde meydana gelen rahatsızlığın tedavisinde ilk aşama diş röntgenidir. Ayrıca diş etlerinde veya çenede meydana gelen hastalıklar bu aşamada tahlil ediliyor. Röntgen sonunda dişin durumu hekimlerimiz tarafından analiz ediliyor. İltihap veya kis oluşumu durumunda hap tedavisi uygulanıyor. İlk aşamada iltihaplı dişler tedavi edilir ve daha sonra asıl tedaviye geçilir. İmplant tedavisinde de dişte ve çene kemiğinde meydana gelen hastalıklar ilk aşamada analiz ediliyor. 

Diş Kliniği Ağız Ve Diş Sağlığı

Çocuk diş tedavisinde klinik ortamı önemlidir. Çocuklara uygun şekilde tasarlanan klinikte çocuklara özel tedavi yöntemi tercih ediliyor. Tedavi işleminde çocuklarda ebeveyn faktörü önemlidir. Klinikle birlikte hareket eden ve çocuk diş gelişimini yakından takip eden ebeveynler, tedavide önemli role sahiptir.

Genetik nedenlerle meydana gelen dişlerde eğrilik sorunu, çocuk ağız diş sağlığı programına uygun şekilde tedavi ediliyor. Gülüş tasarımında genetik sorunların yanı sıra kaza ve yanlış tedavi yöntemlerini sonucu meydana gelen görsel bozukluklar da ele alınıyor. Gülüş tasarımında lamine kaplama yöntemi tercih ediliyor. Ayrıca beyazlamayan dişler için diş beyazlatma işlemi de uzman diş hekimleri tarafından takip ediliyor.

Türkiye Diş Kliniği İmplant Tedavisi

Türkiye diş kliniği implant tedavisi konusunda Yaman Dent tercih edilebilir. Zirkonyum, dolgu, diş çekimi, 20’lik diş problemleri konularında uzman ekibimiz implant konusunda güncel tedavi yöntemlerini tercih ediyor. İmplant günümüz şartlarında eksik diş tedavisinin en popüler seçeneğidir. Bu uygulama ömürlük olmakla birlikte her zaman estetik özelliklere sahiptir. Sararma kırılma ve benzeri problemlere neden olmayan implantlar sabit olmakla birlikte eksik diş problemini tam anlamı ile çözüyor. Kliniğimiz sağlık turizmi kapsamında yurt dışından gelen hastalar için de tedavi işlemi uyguluyor.

https://www.yamandent.com/dental-implant-turkey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir