SMS Onay Sitesi

SMS onay sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Bugünlerde birçok web sitesi, bir hizmete kaydolmak istediğinizde bir tür doğrulama sağlamanızı istiyor. Buna alışveriş siteleri, e-posta hesapları, tartışma forumları, oyun hizmetleri, bloglar, sosyal medya vb. gibi çoğu şey dahildir. Temel doğrulama biçimleri yalnızca bir e-posta adresi vermek veya belki de spam değil gerçek bir kişi olduğunuzu doğrulamak için bir captcha çözmektir.

SMS Onay Sitesi

SMS onay sitesi smsonay.org faaliyetlerini en iyi şekilde sürdürüyor. Fake numara alma gibi tüm konularda tercih edilebilir. Diğer doğrulama biçimleri, ad, adres veya posta kodu gibi daha fazla kişisel bilgi girmenizi gerektirerek biraz daha güvenli olmaya çalışabilir. Meşru bir kullanıcı olduğunuzu belirlemenin başka bir yöntemi de, genellikle cep telefonunuza gönderilen bir kodla birlikte SMS onay şeklinde gelen telefon doğrulamasıdır. Bununla ilgili sorun, herkesin kendi telefon numarasını verebilmesi veya vermek istememesidir.

Smsonay, metin mesajları almak için en iyi hizmettir. Hizmet, birçok ülkede desteklemektedir. Telegram, WhatsApp ve Facebook dahil 2000’den fazla hizmet için çevrimiçi SMS doğrulaması alabilirsiniz. Smsonay.org linkine tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Smsonay sitesi ile mobil onay hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir