Oda Estetiği İçin İç Mimarlık Ofisi

Oda estetiği için iç mimarlık ofisi arıyorsanız hoş geldiniz. Bir oda nasıl daha güzel hale getirilir? Odalar yaşam alanlarımızın birer parçalarıdır. Bu alanları daha işlevsel hale getirmek, iç mimarlık ofisleri aracılığıyla mümkündür. Pinterestte, instagram da ya da internette bu meşhur odaları hepiniz görmüşsünüzdür. Ferah, göz alıcı odada kim yaşamak istemez ki? Siz de çok kolay bir şekilde o odalara sahip olabilirsiniz. Peki nerelerden başlamalıyız? İşte bunun için yazımızın devamını okumalısınız.

Bir Oda Nasıl Daha Güzel Hale Getirilir?

Öncelikle sizlere yaşam alanlarınızı çok güzel görünüme ulaştırabilecek niteliğe sahip Two Plus kuruluşunu öneririz. Twoplus.com.tr, istanbul mimarlık ofisleri arasında yer almaktadır. Detay odaklı olan, müşterileri ile iyi bir etkileşim kurabilen, son derece yaratıcı ve işlerinde başarılı twoplus.com.tr ‘nin sizleri de memnun edeceğini düşünüyoruz. Bunun yanı sıra bir oda şu yöntemlerle de daha güzel bir görüme ulaşabilir.

Odanızı ferah bir renge boyayın

Tabii ki kesinlikle boyayın demiyorum. Ama bu estetik odanız için harika bir başlangıç olacaktır. Ferah, estetik bir oda için bej, beyaz, kahve ya da koyu kahve renkleri seçmenizi öneririm. Hatta bir duvarı farklı, diğer duvarları farklı boyamak odanıza ayrı bir hava katacaktır.

Odanıza beyaz çalışma masası ekleyin

Odanız için olmazsa olmazı tabii ki çalışma masası… Çalışma masanızın beyaz olmasına dikkat edin. Bu odanız için daha temiz, ferah ve estetik görüntü yaratacaktır. Çalışma masanıza uygun sandalye seçin. Sandalyenizin üzerine farklı renklerde, desenlerde yastıklar ekleyin. Bu daha rahat hem de daha estetik duracaktır. Masanızın üzerine ayna, obje ya da kaktüs gibi bitkiler koymayı unutmayın. Gereksiz eşyadan kaçının ama masanızın üstünü çokta boş bırakmayın.

Odanızın duvarlarına mantar ya da tel pano asın

Estetik bir oda için diğer ürünümüz tel ya da mantar panolar. Kendi başlarına çok sade dursa da panonuza özellikle tel panonuza led ışık takmanızı öneririm. Hatta ve hatta en sevdiğiniz polaroid fotoğrafları küçük mandallarla panonuza asabilirsiniz.

Odanızda yapay ya da gerçek bitkiler bulundurun

Odanızın daha da estetik hale gelmesi için yapay ya da gerçek bitkiler bulundurmanızı öneririm. Tel panonuza, duvarlarınıza, ya da kitaplığınıza bu bitkiler çok hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Açık askılık, aynalar, posterler ve çerçeveler kullanın

Odanızın olmazsa olmazlarından açık askılık… Bir diğer adıyla eşek. Farklı boyutlarla duvarlarınıza aynalar yerleştirin ve bunları ledler ile destekleyin. Tabii ki en sevdiğiniz şarkıcıların posterlerini, en sevdiğiniz fotoğrafları çerçevelettirin ve asın.

Farklı desenlerde duvar halıları, çizim yeteneğiniz var ise yaptığınız çizimleri, bozuk ya da kullanmadığınız cd leri ya da plakları boyayıp duvarlarınıza asabilirsiniz. Ayrıca odanızın estetik durabilmesi için daha sade renkler kullanmayı unutmayın.

Daha profesyonel çözümler için istanbul iç mimarlık ofisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir