Metaverse Pasif Gelir

Metaverse sanal emlak ilgi duyulmaya başlanan bir konu. Şayet metaverse hakkında net bir bilgiye sahip değilseniz, metaverse nedir? Sayfasına öncelikle göz atabilirsiniz. Sanal gayrimenkulü düşük fiyatlara satın alıp daha yüksek fiyatlara satmak anlamına gelen “gayrimenkul dışı gayrimenkul”den reklamcılara veya etkinlik organizatörlerine kiralamak üzere sanal mülk satın almaya kadar, “araziden” kar elde etmenin sayısız yolu vardır.

Biri, yatırımcıların meta veri tabanında mülk alıp satmalarına yardımcı olduğunuz bir komisyoncu veya bu mülkleri hayata geçirmek için bir 3D tasarımcı olmaktır.

Metaverse Pasif Gelir

Bir değer deposu olarak, ortalıkta dolaşan yeterince ucuz para, yüksek getiri arayan yeterli sayıda yatırımcı ve kriptoya olan ilginin devam etmesi koşuluyla, sanal gayrimenkul çevirme gibi bir şeyin karlı olmaya devam edebileceği mantıklı. Sanal gayrimenkulü çevirerek, yatırımcılar metaverse pasif gelir elde edebilirler. Buna karşılık, gayrimenkulü çevirmeye olan ilgi devam ederse, vekaleten sanal emlak komisyoncularına duyulan ihtiyaç yabancı bir kavram değildir.

Bunu söylerken, faiz oranlarının yükseltildiği gerçek dünyada makroekonomik iklimin nasıl değiştiği ve dolayısıyla yatırımcıları giderek daha fazla riskten kaçındığı düşünüldüğünde, sanal gayrimenkul gibi riskli bir varlığın bu kadar ilgi çekmeye devam edip etmeyeceği şüphelidir.

Diğer sanal emlakla ilgili kar elde etme faaliyetleri, kesin bir bahis olmaktan çok daha azdır. Örneğin, sanal bir emlak yöneticisi olarak para kazanmaya çalışıyorsam, bunun işe yaraması için örneğin etkinlik barındırma veya reklamcılık yoluyla sanal ayak trafiğine ihtiyacım var. Mülkünüzün cephesini bir ilan panosu asması için bir reklamverene kiralamak istiyorsanız, reklamveren kampanyasının herhangi bir şekilde kârlı olması için sanal ayak trafiğine güvenir.

Ancak reklamcılık en büyük metavere fırsatlarından biri mi? Metaverse’de reklam para kazanmak için iyi bir yol mu? Bunu zaman gösterecek.

Peki metaverse arsa nasıl satın alınır? Bu sorunun cevabı ve NFT koleksiyonu nasıl oluşturulur? Gibi soruların cevapları nftanaliz.com da yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir