Kurşun Kaplama Firmaları

Kurşun kaplama firmaları konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Öncelikli olarak kurşun kaplama nedir? Bu sorunuza bir cevap vermek isteriz.  Kurşun kaplama, aşınmaz ve paslanmaz bir yapıya sahiptir. Kaplandığı alanı koruması açısında önemlidir. Asit veya diğer etkilerden aşınabilecek durumdaki maddelerin üzerine koruyucu bir katman görevi üstlenerek kaplama malzemesi olarak kullanılır. Bir alanın kurşun kaplama yapılabilmesi için birçok aşamadan geçilmesi gerekir.

Örneğin kurşun kaplama yapılacak olan yüzey pürüzsüzleştirilir.  Şap atılır ve zemin düz bir hale getirilir. Kurşun levhaların olacağı zeminin altına Horasan harcı veya elenmiş toprak karışımı serilerek yaz sıcaklığından veya kış soğukluğundan etkilenmesi önlenir. Sonrasında kurşun kaplamalar ölçüler alınarak takılır ve bilir kişiler ve uzman bir ekip tarafından montajı yapılır.

Kurşun Kaplama Firmaları

 Türkiye’de birçok firma kurşun kaplama firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar kurşun üretimi ve kurşun kaplama yapmaktadır. Uzman ekipler ve bilir kişilerce yapılması gereken kurşun kaplama işlemini,

İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi,

  • Man-İş,
  • Harmantepe Cami Kurşun Kaplama,
  • Kurşun Levha Metal Sanayisi,
  • Eser Yapı ve Restorasyon,
  • Kurşun Anot,

Camii Kubbe Kurşun Kaplama gibi birçok firma yapmaktadır.

  Ürünlerimiz yönetmelik ve tüzüklere bağlı olarak en modern yöntemlerle hazırlanmaktadır. Türkiye’de kurşun kaplama işlemini en güvenilir ve en uygun fiyatlarla yapan İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi, ürünlerinin %50’yi aşkın kısmını yurt dışına ihraç eden ve bünyesinde birçok medikal firma ve marka bulunduran büyük bir dünya markasıdır. Sizde bu hizmetten güvenilir bir biçimde yararlanmak istiyorsanız İstanbul Kurşun ve Metal Sanayi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sizler için özel olarak önermiş olduğumuz istanbulkursunvemetalsanayi.com.tr kurşun cam konusunda da tercih edilebilir bir firmadır. Firmanın faaliyet konusu oldukça geniştir. Sunulan ürünlere yönelik daha kapsamlı bilgilere ulaşabilmek adına web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Röntgen Odası Kurşun Firması

İstanbul kurşun metal sanayi ayrıca röntgen odası kurşun konusunda da tercih edilebilir. Çok yönlü hizmet sunan kuruluşun hizmetlerinden bir tanesi de bu şekildedir. Daha kapsamlı bilgilere, iletişim numaralara istanbulkursunvemetalsanayi.com.tr aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili kapsamlı bilgiler bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir