Anahtar Teslim Banyo Tadilatı Firması

Anahtar teslim banyo tadilatı firması, profesyonel hizmetleri sizlerle. AGLO Mimarlık, İstanbul’da banyo tadilatı işlerini uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Banyo tadilatlarında yapılacak işlemlerin başın da elektrik ve su tesisat işleri gelmektedir. Bu işleri uzman ekipler tarafından kontrol edilmektedir. Banyolar ıslak zemine sahip olduğu için neme ve suya dayanıklı malzeme ve ürün kullanılmalıdır. Özellikle banyo tadilatlarında zemin seramiği yapılmadan önce mutlaka su geçirmez zemin izolasyon malzemesiyle izolasyon uygulanmalıdır.

Anahtar Teslim Banyo Tadilatı Firması

Banyo yenileme işlemlerinde duşa kabin değişimleri de önem arz etmektedir. Duşa kabinin zemini mutlaka izolasyon yapılmalıdır, aksi halde alt komşunuzla problemler yaşayabilirsiniz. Zemindeki eski seramikler sökülüp üzerine ince bir şap ve izolasyon yapılarak yeni seramikler döşenmelidir. Yenileme yapılacak banyolarda klozet değişimleri ve tesisat değişimleri de kontrol edilmektedir. Yenilenen banyolarda elektrik tesisatında değişmesi gerekenler ve ilave çekilecek elektrik prizleri yerleri belirlenmektedir, ilave elektrik tesisat işleri de yapılmaktadır. Banyo tadilatları yapılırken ışıklandırma ve asma tavan banyonun konumuna göre belirlenerek yapılmaktadır. Bu firmalardan bir tanesi aglo.com.tr ‘dir.

Yeni Nesil Modern Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır!

Yeni nesil banyolarda en çok talep gören duvara sıfır gömme klozetler banyolara ayrı bir güzellik katmaktadır. Banyonuzla uyumlu gösterişli bir banyo dolabıyla yenileme işlemlerini istediğiniz şekilde gerçekleştirebilir. AGLO Mimarlık banyo tadilatları dışında mutfak tadilatı işlemleri de yapmaktadır. İstanbul’da yaşayan kişilere anahtar teslim tadilat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Tek yapmanız gereken aglo.com.tr sitesi üzerinden iletişime geçmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir