Ahmet Şerif İzgören: Avucunuzdaki Kelebek Kitap İncelemesi

Ahmet Şerif İzgören Avunuzdaki kelebek kitabı incelemesiyle sizlerleyiz. Kitap Elma Yayınevi tarafından Nisan 2004 de ilk kez okuru ile buluştu. Kitabı sadece kişisel gelişim kitabı olarak tanımlamak pek doğru olmaz diye düşünüyorum çünkü kitap kişisel gelişime değindiği kadar toplumsal gelişeme de yer veriyor.

Ahmet Şerif İzgören kitaplarında diğer kişisel gelişim kitaplarının aksine daha naif ve okuyucuyu yaftalamayan bir dil hakim bu yazarın kitaplarını daha keyifle okuyabileceğiniz anlamına geliyor. Kitap 127 sayfadan ve önsöz, sonsöz dahil olmak üzere 11 bölümden oluşuyor. Kitabın arka kapağında yer alan iade garantisi ilk gördüğümde beni bayağı şaşırtmıştı.  Bu garanti kapsamında kitabı okuyup beğenmeyenler için alım fişleri ile birlikte iade edebilecekleri ve yayınevinin onlara para iadesi yapacağı belirtilmişti.

Avucunuzdaki Kelebek Kitabını Kimlere Tavsiye Ederim?

Kitabı yaş sınırı olmaksızın yediden yetmişe tüm okurlara tavsiye ederim. Eleştirmeyen suçlamayan naif anlatımı size ve kişisel gelişimize gerçekten katkı sağlayabilir. İçinde bilimsel ifadelerden hikayelere kişisel deneyimlerden görsellere geniş bir yelpazeden anlatım yapılıyor. Sıkılmadan yüzünüzde bir tebessümle okuyabileceğiniz ender kişisel gelişim kitaplarından olan bu kitap ister yeni yeni kitap okumaya başlayın ister kitap kurdu olun hepinizi içine sarabilir. Tam çayınızı kahvenizi alıp keyifle okuyabileceğiniz bir kitap. Denk gelip okumayan tüm okura tavsiyemdir okuyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir