Acil Diş Hastanesi İstanbul Doktor Telefonu 0533 582 82 79

İstanbul Acil Diş Hastanesi

İstanbul’un güzide ve tarihi semtlerinden biri olan Şişli’de diş hastanesi binasında yerleşmektedir. 16 yıldan fazla tecrübeye sahip, tüm diş hekimliği branşlarında uzman hekimleriyle profesyonel hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde tam zamanlı periodontolog,kanal tedavisi, ortodonti, protetik diş tedavisi, çocuk diş hekimliği ve çene eklemi tedavisi alanında uzman ve akademisyen hekimler hizmet vermektedir. Tarihi yarımadada ve turistik yerlere yakınlığı dışında, ulaşım ağlarının ortasında olması, tramvay ve metro duraklarına yakınlığı hastalarımız ve misafirlerimiz için ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

İstanbul acil diş hastanesi ailesi olarak vizyonumuz, kliniğimize gelen her hastayı yapılacak tedaviden bağımsız olarak, kendi evindeki gibi rahat ve pozitif hissettirmektir.Her bireyin diş tedavileri konusunda istekleri, beklentileri ve telaşları farklı olabilir, bu nedenle kliniğimize ilk gelişinizde hekimlerimiz muayene için geniş zaman ayırıp, istek ve beklentilerinizi tam olarak anlamaya ve sorularınızı yanıtlamaya ayırmaktadır. İlk muayenemiz röntgen ve fotoğraf çekimi ile başlamaktadır. Tespit edilen probleminiz ile ilgili uzman hekime yönlendirme yaparak randevu oluşturulmaktadır. Sizi ilk muayene eden konsültan hekim yapılacak tüm tedavilerinizi takip eder ve koordinasyonu sağlamaktadır.

Kliniğimiz engelli bireylerin tedavisine uygun olarak dizayn edilmiştir.Randevu saatinizi beklediğiniz sürede kendinizi rahat hissedebilmeniz için televizyon izleyip ve çay, kahve ikramlarımızdan faydalanabilirsiniz. Geleneksel tedavi yöntemlerinde implant üzerine dişlerin bağlanması en erken 8 hafta sonra yapılmaktadır. Ancak bazı özel durum ve koşullarda hastaya implant yapıldığı gün içerisinde diş yapılabilmektedir.

‘1 günde implant ve diş’ profesyonel bir ekip çalışması ve tecrübe ile başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. İstanbul acil diş hastanesi olarak bu işlem öncesinde tomografi çekilerek çene kemiğinin değerlendirilmesi ve yapılacak diş protezinin planlaması gerekmektedir. 2-3 günlük ön hazırlık çalışma ile bu işlemler tamamlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir