Şehirler Arası Nakliyat Firması

Şehirler arası nakliyat firması İstanbul’un en köklü nakliyat firmalarından birisi olan Tüfekçioğlu Nakliyat, sigortalı, profesyonel taşımacılık prensipleri ile yıllardır müşterileri için başarılı nakliye çalışmaları gerçekleştirmektedir. Kapsamlı taşımacılık hizmeti çerçevesinde müşterilerinin en hızlı ve profesyonel hizmete kavuşması için tüm çalışanları ile birlikte sistemli bir çalışma prensibi edinmiştir. İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında müşterilerine 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Firması

Ücretsiz ekspertiz hizmetini İstanbul’un yer yerinde tüm müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede taşınma öncesi gerekli çalışmalar doğru bir şekilde tamamlanmakta ve oluşabilecek aksaklıklar en başından engellenmektedir. Kaliteli nakliye hizmeti çerçevesinde talep eden kişilere paketleme ve ambalajlama hizmeti sunulmaktadır. Her eşya sınıflandırılarak, türüne göre paketlenmektedir. Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için deneyimli ekip tarafından gerekli itina gösterilmektedir.

Tüfekçioğlu Nakliyat’ın Sunduğu Hizmetler

  • İstanbul Şehirler Arası Nakliye
  • İstanbul Ofis Taşıma
  • İstanbul Evden Eve Nakliyat
  • İstanbul Eşya Depolama
  • Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında müşteri memnuniyetini devamlı kılmak odaklı çalışmalarını sürdüren Tüfekçioğlu Nakliyat, taşınma sırasında gerekli olacak araç büyüklüğünü ve nakliye fiyatını ekspertiz çalışması sonrasında müşteri ile yapılan görüşmeler ile belirlemektedir. Bu bağlamda firma, müşteri ile kurulan doğru iletişim için daima ulaşılabilir bir destek hattına sahiptir. Uygun fiyatlarla sigortalı ve paketleme hizmeti dahil profesyonel nakliyecilikten yararlanabilirsiniz. Web adresinde yer alan iletişim numaraları ve mail adresi aracılığıyla istediğiniz saatle bilgi alabilir, ücretsiz ekspertiz için site üzerinden randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir