Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri için hoş geldiniz. Teknoloji her alanda olduğu gibi ev taşıma hizmetleri kategorisinde de kolaylık sağlamaktadır. Asansörlü ev taşıma hizmetine özel tasarlanan araçlar, yüksek katlardan ağır eşyaları kolay bir şekilde indirmektedir ve bu işlem sayesinde Asansörlü evden eve nakliyat işlemi de çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Şirketimizin hizmet filosunun gözde araçlarından biri olan asansörlü araçlar, bu kategoride kolaylık sağlamaya devam etmektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Güvenle şehirler arası nakliyat hizmetini anadoluexpressnakliyat.com aracılığıyla alabilirsiniz. Asansör sistemi ile yüksek katlardan buzdolabı, çamaşır makinesi, faks ve benzeri birçok eşya türünü sorunsuz indiren araçlar için ilk aşama ekspertizdir. Bu aşamada aracın yerinin tespiti önemlidir ve hangi pencereden eşya indirileceği konusu açıklığa kavuşmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Ekspertiz

Taşınmaya karar verenler için ilk aşamada yapılması gereken işlem doğru firmanın tercih edilmesi işlemidir. İlk aşamada güncel yöntemlerin öne çıktığı asansörlü taşıma hizmeti, ön araştırma işlemi ile sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilir. Bu işlem için ekibimiz yerinde inceleme işlemi yaparak taşıma işleminin yapılacağı binanın giriş ve çıkışlarını inceler. Ayrıca binanın bulunduğu caddenin genişliği, binanın önündeki veya arkasındaki bahçenin genişliği hesaplanır. Bu hesaplamalar neticesinde asansörlü aracın yeri tespit edilir.

Ekspertiz sadece araç yerini tespit etmez. Paketlemeyi yapacak eleman sayısı, paketleme malzemesi, sigortalama işlemi, ücret ve taşıma işlemini engelleyen unsurların tespiti gibi işlemler de ekspertiz elemanlarının görevleri arasında yer alır. Şehirler arası taşıma hizmetleri bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir