Roof Çelik Çatı Sistemleri

Tonoz çatılar ülkemizde en çok tercih edilen çatı yapılarından biridir. Bunun en büyük sebebi oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü sistemler olmalarıdır. Kemerlerin birleştirilmesi ve bir koridor oluşturulması ile elde edilen tonoz çatılar, seralarda, endüstri alanlarında, akaryakıt istasyonlarında ve marketlerde sektörlerine özel olarak üretilmektedir.

Hem ekonomik oluşu hem de sağlam olmalarıyla ülkemizde yine sıklıkla tercih edilen bir diğer çatı sistemi ise kemerli çelik çatılardır.  1970 yılından beri tüm dünyada kullanılan bu çatı sistemleri yapı tekniği olarak tonoz çatıdır.  Kiralık arsalar üzerinde geçici olarak kurulan ve yüksek kira maliyetlerinden kurtulmayı sağlayan bu çatı sistemi oldukça ekonomik bir çözüm olarak ön plana çıkmıştır.

Roof Çelik

Siz de tonoz çatı ve kemerli çelik çatı ihtiyaçlarınız için Roof Çelik ile hemen iletişime geçebilir, merak ettiklerinizi alanında uzman Roof Çelik çalışanlarına sorabilirsiniz.

Roof Çelik Çatı Sistemleri

Roof Çelik Çatı Sistemleri 2017 yılında sektöre hızlı bir giriş yapmış ve çok kısa sürede sektörünün öncü firması haline gelmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan ve kaliteden taviz vermeyen Roof Çelik, sektöründe parmak ile gösterilen örnek bir firma olarak iş hayatına devam etmeyi hedeflemektedir.

Sektöre girdikten çok kısa bir süre sonra sektörünün en çok tercih edilen firmalarından biri haline gelen Roof Çelik bu başarısını global pazarda da sürdürmek hedefindedir. Bu amaçla küresel dünyanın da öncü firmalarından biri olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Özellikle çelik çatı sistemlerinde öncü olan Roof Çelik Çatı Sistemleri, web sitesi üzerinden müşterilerine sunduğu bilgilendirici yazılar ile de sektördeki firmalardan ayrılmaktadır. Bilgilendirici bu yazıları siz de web sitesine girerek okuyabilir, çatı sistemleri ile ilgili pek çok konuda hemen bilgi sahibi olabilirsiniz.

Roof çelik çatı sistemleri ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir