Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

Pazartesi entegrasyonu nedir? Gelişen teknolojiyle birlikte insanlar alışveriş yapmak için dijital platformları daha sık tercih etmektedirler. Bu yüzden birçok işletmeci internet üzerinden marka ve mağaza kurup satış yapmaya yönelmektedir. Alıcılar ve satıcıları bir araya getiren dijital alanlarda  çok fazla pazaryeri (market place) bulunmaktadır. Aslında burada online mağazadan kastımız kısaca pazaryeridir. İnternet üzerinden yapılacak alışverişte fiyat alternatifi ve çeşitlilik olması, alıcıların bu alanda daha fazla alışveriş yapmasını sağlar.

Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

Pazaryeri entegrasyonunu açıklamadan önce kısaca entegrasyonun ne olduğuna değinmek istiyorum. Sistemlerin bir araya gelip bir bütün olarak çalışmasına entegrasyon denmektedir. Birbirinden farklı pazaryerlerini bir araya toplayıp, aralarında iletişimi sağlayarak veri alışverişi yapan platformlara ise  pazaryeri entegrasyon denir. Yani ürünlerinizi birçok pazaryerinde gösterdiğiniz zaman bunları tek bir panelde takip edebilirsiniz. Bunun için birçok yazılım mevcuttur.

Birden fazla pazaryerinde sergilediğiniz ürünleri ayrı ayrı takip etmek oldukça zor ve zaman alan bir iş haline gelebilir.  Pazaryeri entegrasyonu da bu sorunları ortadan kaldırır ve yazılımlar sayesinde tek bir sayfa aracılığıyla ürünlerinizin takibini yapmanızı sağlar. Ürünlerinizin özelliklerini (resim, barkod, açıklama, başlık vb.) aynı anda birçok farklı pazaryerinde paylaşabilirsiniz. Bu da satışlarınızda olumlu sonuçlar alıp daha fazla alıcıya ulaşmanız konusunda büyük avantaj olacaktır.

Pazaryeri Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

E-ticarete yeni atılan kişilerin kesinlikle yapması gereken bir işlemdir. Bu işlemi yapan birçok pazarlama sitesi İnternette mevcuttur. Kendinize ve amacınıza yönelik, aynı zamanda güvenilir bir site yardımıyla pazaryeri entegrasyonu yapmanız mümkündür. Böyle bir yardım almak istiyorsanız yazilimer.com sitesini ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz.  Entegrasyon programları için yazilimer.com iyi bir tercih olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir