Panel Çit Tel Çit Sistemleri

Panel çit tel çit sistemleri konusunda arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. Gençler Tel firması tel ve çit hizmetlerini tecrübesiyle ve uygulama bilgisiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Bu ürünler şu şekildedir;

Panel Çit Tel Çit Sistemleri

En çok tercih edilen çit sistemlerinden biri olan panel çitler, pek çok farklı alanda kullanılır. Oldukça modern ve şık görünümü ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan panel çitler oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Panel çit maliyet bakımından da tercih edilmektedir.

Müşterilerin istekleri doğrultusunda ölçüleri ayarlanan panel çit sistemler; 2 ile 5 metre genişliğinde üretilebilmektedir. Paneller birbirine kolay bir şekilde bağlanabilmektedir. Taşınma veya yer değiştirme gibi durumlarda oldukça kolay bir şekilde sökülebilmektedir.

Tel çitler oldukça kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Elbette ilk montajı bilen kişiler tarafından yapılması gerekir. Ancak taşıma ve sökme işlemleri herhangi bir kişi tarafından kolaylıkla yapılabilir. Tel çit montajı sırasında bilinmesi gerekenler; montajı yapılan iki direk arası mesafenin eşit olmasıdır ve tel çitin iyi gerilmesi gerekir.

Çim Çit Sistemleri

Çim çit, yeni nesil ürünlerden biri olarak yaygın bir şekilde kullanılır. Çim çitler genellikle halı sahalar yapılırken kullanılır. Çim halılardan farklı bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı yeni nesil çit olarak kabul edilmektedir. Çim halılardan farklı olarak sadece belirli bir yüzeyde kullanılmak için dizayn edilmektedir. Çim çit ürünleri kullanımı oldukça kolay olmakla beraber montajı da oldukça basittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir