Otoparklar İçin Plaka Tanıma Sistemi

Otoparklar İçin Plaka Tanıma Sistemi

Otoparklar için plaka tanıma sistemi, çok sayıda faydayı bir arada getiriyor. Hem ücret tahsil eden otoparklarda, hem de bina – site otoparklarında bu sistemler kullanılıyor. Özellikle sitede oturan kişiler, sitede yaşayan kişiler haricindeki araçların park alanlarına giriş yapmasını istemiyor. Bu durum nedeniyle tercih edilebilecek sistemlerden bir tanesi plaka tanıma sistemi olarak biliniyor.

Otoparklar İçin Plaka Tanıma Sistemi

Bu sistemlerin tamamına Çözüm arge güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Yetkisiz araç girişlerinin önüne otoparklar için plaka tanıma sistemi aracılığıyla geçilir. Özel bir teknoloji sayesinde araçların plakaları belirli bir mesafeden okunabilmektedir. Araca özel ücret tarifesi uygulanabilmektedir. Bariyer, sadece belirli plakalara özel olarak kaldırılabilir.

Otoparklar için plaka tanıma sistemlerinden yararlanmak ister misiniz? Satın alma işlemleri ve sistemlere yönelik daha detaylı bilgiler için alt kısımda bulunan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Çözüm Arge, bu konuda tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesidir.

https://www.cozumarge.com.tr/plaka-tanima-sistemi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir