Murat Paker Online Psikolog

Murat Paker online psikolog psikiyatrist olarak tercih edilebilir. Bipolar bozukluk, değişen yüksek ve düşük ruh hali dönemleri ile karakterizedir. Ruh halindeki bu dalgalanma insanların enerji seviyelerini, ilişkilerini ve uyku düzenini etkileyebilir. Ayrıca bir kişinin odaklanma ve üretken olma yeteneğini de etkileyebilir. Diğer belirtiler arasında psikoz, halüsinasyonlar ve paranoya sayılabilir. Bozukluk tedavi edilebilir olmasına rağmen, semptomlar aylar veya yıllar boyunca devam edebilir.

Murat Paker Online Psikolog

Pek çok farklı psikolojik rahatsızlık vardır. Örneğin Majör depresyon belirtileri oldukça rahatsız edici olabilir. Hafiften şiddetliye kadar değişebilirler ve bazı kişilerde hiçbir belirti görülmez. Bununla birlikte, bir kişiye majör depresyon teşhisi konması için, belirli bir süre boyunca bir semptom paterni göstermelidir. Bir kişi semptomlardan sadece birkaçını yaşıyorsa, tedaviden yine de fayda görebilir. Semptomların şiddeti ve sıklığı, hastalığın ciddiyetine ve evresine bağlı olacaktır. 

Depresyon, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yetişkinler arasında en yaygın zihinsel bozukluklardan biridir ve araştırmalar, çevresel ve biyolojik faktörlerin söz konusu olabileceğini göstermiştir. Eğer online olarak psikolojik danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, Murat Paker ile iletişime geçebilirsiniz.

Majör depresyon genellikle yetişkinlikte başlayan bir bozukluk olsa da her yaştan insanı etkileyebilir. Kadınlarda daha yaygın olmakla birlikte, özellikle ileri yaştaki erkeklerde de görülebilir. Ayrıca birçok kronik duygu durum bozukluğu çocuklukta kaygı veya sinirlilik olarak başlamaktadır. Murat Paker Online psikolog olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir