Kariyer Adam Eğitim Kurumlarının Vizyon ve Misyonu Nedir?

Kariyer adam eğitim kurumlarının vizyonu ve misyonu nedir? Pek çok şirketin ya da iş alanının kendini ifade ettiği kurumsal kimliği vardır. Kurumsal kimlilikler iki ana unsurdan meydana gelir. Bunlar; vizyon ve de misyondur. Şirketlerin, kurumların, iş alanı sağlayan tüm iş yerlerinin kendilerine özgü çalışma prensipleri ve dünya genelinde çalışma hayatlarına bakış açıları vardır. Bunlar her iş kurumunun kendi kazanç prensibi ve stratejisi ile uyumludur.

İş verenler misyon ve vizyonlarını bu şekilde hazırlar iken, iş başvurusu yapacak ya da kurumun faaliyetlerinden yararlanacak kişiler de kurumsal kimlikleri dikkate almaktadırlar. Bu hususta sizlere kurumsal kimliğini özenle ve titizlikle temellendiren Kariyeradam Eğitim Kurumlarını örnek gösterebiliriz.

Kariyer Adam Eğitim Kurumlarının Vizyon ve Misyonu Nedir?

Kariyer Adam Eğitim Kurumları, bünyesinde pek çok branş eğitimi ile birlikte sertifikalar vererek, kişilerin kariyerlerinde ilerlemesini ve başarıyı yakalamasını hedeflemektedir. Ayrıca bunun için de eğitim modellerini geleneksel yapıdan uzak, çağdaş ve teknolojik faaliyetlerin hızında ilerletmeyi hedeflerler. Böylece global ve akademik bir eğitim sürecini etkin kılmış olurlar. Global oluşları ile de eğitimlerini sadece ülke sınırları içerisinde değil ulusal bir yapıda gerçekleştirirler.

Hatta bu vizyonlarına destekleyici olarak sınavlarında seçenek olarak belirttikleri İngilizce sınavları ile göstermektedirler.  Hayatları boyunca kullanabilecekleri ve kendilerini geliştirme imkânı sağlayabilecekleri bu sertifikaları elde eden kişilerin KariyerAdam yorumlarında başarılarını görebilir, hatta sertifikaları kullandıkları alanları da inceleme avantajı sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir