Kaliteli Elektronik Sigara Markası

Kaliteli elektronik sigara markası arıyorsanız hoş geldiniz. IQOS, tütünü yakmak yerine ısıtan bir cihazdır. Bu, herhangi bir dumanın üretilmediği, ancak kullanıcının yine de lezzetli nikotin buharından yararlanabileceği anlamına gelir. Tütünü yakmadan belirli bir sıcaklığa ısıtarak çalışır. Bir kişi geleneksel bir sigara içtiğinde, 600 santigrat derecenin üzerinde yanar. Oluşan duman yüksek düzeyde zararlı kimyasallar içerir. IQOS ile tütün çok daha düşük sıcaklıklara ısıtılır. IQOS, tütünü 350 santigrat dereceye kadar ısıtır. Bu düşük sıcaklık, kül, ateş veya duman gibi istenmeyen yan ürünler olmadan tütünün tadını serbest bırakır.

Kaliteli Elektronik Sigara Markası

Bilinen en kaliteli elektronik sigara markalarından bir tanesi Iqos ‘dur. IQOS Heets’i paketinden çıkardığınızda dikkat etmeniz gereken bir nokta, bunların birinci sınıf teknolojiye sahip üst düzey malzemelerden nasıl üretildiğidir. Bu, ürünün nihayet piyasaya sürülmesinden önce neden on yıl süren araştırma ve geliştirmelerin sürdüğünü açık bir şekilde açıklıyor. Cihaz paketi, Tütün çubukları olan Tutucu, şarj cihazı ve Heets olmak üzere üç önemli parça ile birlikte gelir.

Tutucu geleneksel bir sigaraya benziyor ve onu bir sigarayla kolayca karıştırabilirsiniz. Heets ve vape pen arasındaki tek fark, nik tuzlar veya nikotin e-sıvıları yerine gerçek tütün kullanmasıdır. 350°C’ye kadar yanabilir, ancak duman, yanma veya kül almazsınız. Isı üreten aparat, cihazın tepesinde bulunan bıçak benzeri bir cihaz veya elemandır.

Cep şarj cihazı, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz cep dostu bir cihazdır. Bu birimin ana rolü budur. Çok basittir ve IQOS’u tutan pili tutar. Şarj sistemi, cihazda ne kadar güç kaldığını gösteren LED göstergelere sahiptir. Üst kısım, cihazın yerleştirme portunu ortaya çıkarmak için çevirerek açabileceğiniz küçük bir paslanmaz çelik kareden yapılmıştır.

Pmiqos.com sitesinde iqos iluma Prime, IQOS 2.4 Plus ve IQOS 3 Duo gibi ürünler yer almaktadır. Hemen pmiqos.com sitesine giderek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir