İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetleri için hoş geldiniz. Bu hizmeti sunan servis ekibimiz, iş dünyasına ait olan veya sosyal hayatın bir parçası haline gelen bütün eşyaları taşımaktadır. Tek parça eşya nakliyat işlemleri için koca kamyonun kiralanması oldukça pahalı olur. Tek parça eşyaya küçük bir kamyonette masraflı olur. Nakliye hizmeti kategorisinde değerlendirilen bu güvenli seçenek bir yük aracının birden çok müşteriye tahsis edilmesidir. Bu yöntem sayesinde uzun mesafeli nakliye işlemleri daha hesaplıya gelmektedir.

Bir yük aracının birden fazla kişiye tahsis edilmesiyle ortaya çıkan bu ekonomik nakliye seçeneği şehir içi kategorisinin en popüler hizmetidir. Mobilya takımı, dolap takımı veya bilgisayar gibi eşyaları bir adresten diğer bir adrese ekonomik yollarla taşınması gerekiyorsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ofislerde, evlerde, imalathanelerde, fabrikalarda ve daha birçok sektör nakliyeciliğin ekonomik ve güvenli seçeneği olan parça eşya taşıma hizmetini tercih etmektedir.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Randevu

Bu sektörde randevulu sistem çok önemlidir. Gün içinde onlarca müşteri parça eşya taşıma talebinde bulunmaktadır. Bu taleplere yetişmek için randevulu sisteme ihtiyaç vardır. Disiplini elden bırakmayan ve özverili çalışarak eşya taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren elemanlarımız istenilen süre zarfında eşyaları yerine teslim etmektedir. Zamanlama nakliye hizmetimizin en önemli konusudur ve herkes için zamanında teslimat önemlidir. Zamanında eşyaların yerinden alınması ve zamanında istenilen adrese teslim edilmesi hizmet kalitemizin göstergesidir.

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken husus güncel adresinizi vermenizdir. Ayrıca kimlik bilgileri konusunda da dikkatli olmalısınız. Verdiğiniz parça eşya taşıma telefon numaraları da güncel olmalıdır. Eşya bilgilerini verirken de ayrıntıya girmelisiniz. Randevuyla ilgili yapacağınız değişiklikleri müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.

İstanbul Ev Taşıma Randevu

Anadolu Express nakliyat güvencesiyle İstanbul ev taşıma randevusu alınabilir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda müşterimiz için en uygun tarih ve saate randevu işlemi gerçekleştiriyoruz. Bizim için önemli olan konu müşterimizin evde bulunduğu bir zaman dilimidir. En uygun zamanda elemanlarımız adresinize gelerek eşyayı yerinden almaktadır. Günlük yol durumu, hava durumu ve yol çalışmaları parça eşya taşıma şoför ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Güvenli yollar tercih edilerek güzergah oluşturulmaktadır. Ekibimiz trafik kurallarını dikkate alarak hareket etmektedir ve bu kategoride teslimatın zamanında gerçekleşmesine özen göstermektedir.

Randevu saatinde evinize gelen ekibimiz eşyayı inceledikten sonra sözleşme imzalayıp eşyayı paketlemektedir. Balonlu özel naylonların yanı sıra içi köpüklü sağlam kutularla paketleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Paketlemede uzman parça eşya taşıma ekibimiz eşyanın zarar görmemesi için taşıma işlemi esnasında dikkatli bir şekilde istifleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir