İstanbul Çocuk Etkinlikleri

İstanbul çocuk etkinlikleri için hoş geldiniz. Çocuğunuz artık her şeyi rengine, şekline, boyut ve malzemesine göre ayırmayı seviyor. Bir tarafta arabalar, hayvanlar, masa, sandalye ve şurada ağaçlar.

Oyun kalıpları bir kalıp tahtasındaki doğru yuvalara yerleştirmekten hoşlanır.

Yaşlarının ikinci yılının sonuna doğru, çocuğunuzun oyun yoluyla ezberlediği, nesneler ve eylemlerle ilgili sabit bir ilişkilendirmesi vardır. Orada bir şey yoksa, bu öğeyi düşünebilir veya başka bir öğe olmalı anlamı taşır.

İstanbul Çocuk Etkinlikleri

Hemen İstanbul çocuk etkinlikleri için Junior Fest web sitesine giriş yapabilirsiniz. Çocuğunuz oyuncak bebekleri ve pelüş hayvanlarla tatlı günlük bir sahneyi canlandıracak. Kimi zaman peluş bebeğine içecek verirken ya da oyuncak ayısını beslerken gözlemleyeceksiniz.

Bir sopa bir kaşık, bir terlik bir araba, bir kutu bir gemi olabilir.

Yavaş yavaş, çocuğunuz bir eylemin sonucunu denemek zorunda kalmadan hayal etme yeteneğini geliştirecektir. Ancak, düşünmek ve yapmak arasındaki farkı hala karıştırılabilir. Düşündüğümü yaptım sloganına göre, çocuğunuz yalnızca düşündüğü bir şeyi zaten yaptığına inanır.

İstanbul Çocuk Festivali

İstanbul çocuk festivali tam size göre. Çocuklar üç yaşına geldiklerinde neden ve sonuç arasındaki ilişkinin zaten farkındadırlar, ancak ikisi arasında gerçek ayrımı yapamazlar.

Çocuğunuz, düşüncelerini yaptıklarında olup bitenlerin nedenini görür.

Çocukların düşüncesi çok bencildir.  Çocuğunuz, diğer insanların dünyayı kendisinin gördüğünden farklı gördüğünü hayal edemez ve empati yeteneği gelişmediği için henüz kendini başkalarının yerine koyamaz. Festivallere katıldığında çocuğunuz pek çok şey öğrenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir