Genç Odası Takımı Satış Sitesi

Genç odası takımı satış sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Canlılık ve enerji dolu çizgilerle tasarlanmış genç odası takımı ile odanıza tazelik ve yenilik gelecektir.  Standart genç odası takımı şu ünitelerden oluşur

  • Sürgülü dolap
  • Karyola
  • Komodin
  • Çalışma masası
  • Şifonyer

Klasik çizgilerle üretilmiş oda takımı yanında romantik genç odası da oldukça sık tercih edilmektedir. Aynaları dolaplar, canlı renk seçenekleri ve küçük eklentiler genç odası takımını oldukça şık bir forma kavuşturur.

Genç Odası Takımı Satış Sitesi

Genç odası takımı satış sitesi mobilyadenizi.com.tr olarak bilinmekte. Tarz ve stil olarak genellikle genç odası modelleri şunlardır:

Klasik genç odası: bu oda takımı eski olarak bilinen oda ünitelerinin yeni stil tarz ve biçimler ile bileşiminden oluşur.

Spor tarz genç odası: daha canlı renkler, şık kenarlık ve çizgiler ile göze daha fazla hitap eden takımdır

Ahşap tarz genç odası: ahşap renklerini çok başarılı bir şekilde taşıyan bu modelde, tabiatın sadeliği ve sakinliği ana tema olarak kullanılmıştır.

Beyaz ve pembe oda takımı: henüz gençliğe ilk adım atacak olanlar için tasarlanmış masalsı bir mimariye sahiptir.

Kolay montaj ve dayanıklı aparatlara sahip genç odası takımı çeşitlerinden, zevkinize hitap eden modeli, mobilyadenizi.com.tr sitemizden hemen sipariş edebilirsiniz. Köşe koltuk, bebek yatağı çeşitleri de sitede mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir