Flora Klinik Hizmetleri Neler?

Flora klinik hizmetleri neler? Hastaların görünüm hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Flora Klinik lazer sistemleri dahil en yeni, en gelişmiş lazer cilt bakım tedavilerini sunmak sizleri beklemektedir. Bu son teknoloji lazer prosedürleri cildi sıkılaştırır, kırışıklıkları ve çizgileri azaltır, güneş hasarını tersine çevirir ve istenmeyen tüyleri, yara izlerini, pigmentasyonu ve kızarıklığı ortadan kaldırır – daha pürüzsüz, daha genç görünen, daha güzel bir cilt için klinikten bir randevu alabilirsiniz.

Flora Klinik Hizmetleri Neler?

Karnınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız karın germe ameliyatı olabilir, eğer cildinize bir ışıltı katmak isterseniz dermapen uygulaması yapabilirsiniz. Dövmeler, güneş lekeleri, yaşlılık lekelerini temizlemek isterseniz q switch lazer uygulamasını deneyebilirsiniz. Ayrıca göz kapağı düşüklüğü sorunu yaşıyorsanız göz kapağı ameliyatı olabilirsiniz.

Yaşamınızın her yaşta ve aşamasında nasıl göründüğünüzü ve hissettiğinizi sevmek için Flora Kliniği’nden bir randevu alın ve daha güzel bir görünüm kazanın! Floraklinik.com adresine giderek Flora Kliniğin diğer hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Eğer bir sorunuz olursa iletişime kısmından kliniği arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir