Erkek Tişört Alışverişi Nasıl Yapılır?

Erkek tişört alışverişi konusunda arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. Erkeklerin günlük hayattaki vazgeçilmez kıyafetidir tişörtler. Erkek için en fazla çeşit ve desende üretilen ürün tişört demek abartı olmaz. Hemen her rengini bulmak mümkün üstelik her keseye göre var. Bir işporta tezgahında da, en lüks vitrinde de bulunabilir.

Ancak bu kadar çok çeşit olunca tişörtün bir tarzı olmazmış da herhangi birini üzerimize giyip çıkabilirmişiz gibi bir izlenim oluşmuş durumda. Bazı ünlü isimlerin sadece tişört giymesi de belki bunda etkili olmuş olabilir. Tişörtleri giymenin de bir adabı olduğu unutulmamalı. Alışveriş öncesinde dikkat edilmesi gerekenler.

Erkekler S,M,L beden gibi beden seçimlerinin yanı sıra erkek oversize tişört şeklinde de arayış içerisinde olmaktadır. Bu gibi arayışların tamamına yönelik olarak tercih edilebilecek en iyi sitelerden bir tanesiyse şüphesiz ki martineden.com.tr ‘Dir.

Erkek Tişört Alışverişi Nasıl Yapılır?

Ucuz giymeniz de hiçbir sakınca yok fakat tarzınızı yansıtacak olan birkaç kaliteli ürünler hayat kurtarır. Tabi önce tarzınız olmalı. Sizi tanımlayan, imzanız olacak bir renginiz olmalı. Sizi tanıyanlar o renkle özdeşleştirmeli sizi, mümkünse bu renk siyah olmasın. Çünkü siyah herkesin rengidir. Tavsiye olarak onlarca tonu olan mavinin bir tonunu seçebilirsiniz. Rengi belirledikten sonra kalitesine odaklanmalısınız. Pamuklu olmasına özen gösterin. Ucuz bir yer bezinin üzerine hangi baskı olursa olsun yakışmayacaktır.

Tişörtü giydiğinizde omuz çizgisi olması gerektiği gibi omuz başınızda durmalı, aşağıda dirseğinize yakın ya da yukarıda boynunuza yakınsa size göre değildir. Eğer polo yaka değilse kollarının pazılarınızı sarmasına gerek yok. Etekleri kemer tokasını kapatmalı fermuarınızı değil, uzunluğuna dikkat etmelisiniz. O paraya gider dört tane alırım dediğiniz kıyafet bahsettiklerinizden daha uzun süre üzerinizde kalacaktır.

Tişört İçin

Eğer sevgilinizle ya da eşinizle aynı gün giyeceğiniz bir birini tamamlayan yazılı tişörtler giymeniz de sakınca yok ancak tek giymeniz inanın sizi espri malzemesi yapar. Yirmi yaşını geçtiyseniz bol, rock grup tişörtlerinden uzak durun. Gri ve siyah dışındaki renklere şans verin. Kırmızı, lila, yeşil ve ara renkler havanızı değiştirecektir. Tişörtlerinizi kumaş pantolonlarla kombinlemeyin.

Polo yaka tişörtlerinizin baskısız olmasına itina gösterin. Kareli gömleklerin altına baskılı tişört giyip asla önünü açmayın. Sıradanlıktan uzaklaşın, soyut baskılı tişörtleri deneyin, herkesin giydiği sizi farklı yapmaz. Kendi tişörtleriniz tasarlayın. Kendi ya da sevgilinizin resminizi tişörtünüze bastırmayın. Sosyal mesaj veren tişörtleri iç rahatlığıyla giyebilirsiniz.

Sizler de erkek basic tişört, erkek tasarım tişört gibi çok sayıda ürün çeşidine martineden.com.tr aracılığıyla kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir