Endüstriyel Isıtma ve Soğutma Sistemi Servisi

Endüstriyel ısıtma ve soğutma sistemi servisi ihtiyaçları günümüzde giderek artmaktadır. Soğuk oda soğutma sistemi, daha ziyade gıda sektöründe kullanılmaktadır. Normal sıcaklık seviyesinde saklanamayan yiyeceklerin, istenilen sıcaklık seviyesinde muhafaza edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Soğuk oda cihazları, gerekli ısı ve nem dengesini koruyarak, mikroorganizma oluşumunu engeller. Gıdaların ideal saklanma koşullarını sağlar. Soğuk oda sisteminde yaşanabilecek arızalanmalar soğuk oda servisi ile en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Soğuk oda sisteminde oluşabilecek arızalanmalar, işletme sahiplerini ciddi zararlara sokabilir. Bu bağlamda yapılan müdahalenin hızlı ve profesyonel olması şarttır. Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri, 27 yıllık tecrübi bilgisi ile müşterilerinin sorunlarına en hızlı çözümleri sunar. Kuruluş ile bir örnek vermemiz gerekirse, Chiller teknik servisi, klima santrali servisi gibi konularda iletişime geçilebilir.

Endüstriyel Isıtma ve Soğutma Sistemi Servisi

Endüstriyel ısıtma ve soğutma sistemi servisi, Çesa İklimlendirme bünyesinde ilk olarak ücretsiz keşif sağlanmaktadır. Ardından arıza tespiti ve tamiri yapılır. Uygunluk durumuna bağlı olarak soğuk oda servisi kapsamında yerinde ya da atölye koşullarında tamir sağlanıyor.

7/24 acil müdahale servisi sayesinde ivedilik gerektiren arızlara da aynı profesyonel ve kaliteli çözümleri sunuyor. Bu sayede müşterilerinin mağduriyet yaşamaması adına kapsamlı çalışmalarını, teknik bakım ve onarımları Türkiye genelinde sürdürüyor. Hassas kontrollü klima servisi gibi tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Uzman ekibi sayesinde tüm arıza taleplerine uygun çözümler en hızlı şekilde sunuluyor. Bunun yanı sıra cihazlarınızın güvenliğini ve kullanım ömrünü korumak için bakım sözleşmesi hizmeti ile periyodik bakımlar gerçekleştiriyor. Cihazlarınızı Çesa İklimlendirmeye emanet ederek, olası arızalanmalara karşı önceden tedbirinizi alabilir, gerekli bakım ve onarımı yaptırarak, büyük arızaların çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Endüstriyel ısıtma ve soğutma sistemi çesa iklimlendirme ile dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir