Ankara Bölgesel Zayıflama Tedavisi

Ankara bölgesel zayıflama tedavisi için hoş geldiniz. Bölgesel zayıflama, istenmeyen bölgelerde yer alan fazla kilolardan kurtulmaya imkan tanır. Bazı kişiler, genel olarak vücut görünümünden memnun olsa da, bir ya da birkaç alanda meydana gelen, kilo ile ilgili görünüm bozuklukları can sıkıcı olabilir. Bu tür istenmeyen görünümlerden kurtulabilmek adına filizkarslioglu.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bölgesel Zayıflama Tedavisi

Filiz Karslıoğlu, yani filizkarslioglu.com, farklı cilt ve vücut uygulamaları konularında Ankara’da güvenle tercih edilebilecek bir güzellik merkezidir. Bu güzellik merkezinde yer alan uzman kişiler, pek çok farklı hizmeti bir arada sunabilecek yeteneğe sahiptir. Sunulan hizmetlerden bir tanesi de Ankara bölgesel zayıflama tedavisidir.

Ankara Buz Lazer Epilasyon Uygulamaları

İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak istediğinizde, lazer epilasyon en popüler ve güvenilir seçeneklerden biridir. Tıraş ve ağda gibi seçenekler kısa vadeli sonuçlar sağlarken, lazer epilasyon çok uzun süre bir çözüm sunmaktadır. Ankara buz lazer epilasyon uygulamalarını denemek isterseniz Filiz Karslıoğlu merkezinde bu uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Neredeyse Ağrısızdır

Filiz Karslıoğlu, neredeyse ağrısız olması gibi basit bir nedenden dolayı buz lazer epilasyon sistemini kullanmaktadır. Sistem, rahatsızlığı ve aşırı ısınmayı önlemek amacıyla cilt yüzeyini soğutmak için buz teknolojisini kullanır. Çoğu müşteri, diğer lazer epilasyon türleriyle karşılaştırıldığında çok daha az olan, tedavi edilen bölgede yalnızca hafif bir ısınma hissi yaşar.

Tedaviler Düzenli Olarak Yapılmalıdır

Lazer epilasyon söz konusu olduğunda, büyümenin Anagen aşamasında tüylerin tedavisine yardımcı olmak için tedavilerinizi düzenli olarak yaptırmanız önemlidir. Herhangi bir zamanda saçınızın sadece %10-15’i bu aşamada olduğundan, tedaviyi 4-8 hafta arasında bir süreye yaymak tüm saçınızın hedeflenmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

Tüm Cilt Tipleri İçin En Güvenli Seçenek

Çok sayıda araştırmaya göre, ICE Lazer sistemi, melaninin lazerler tarafından kullanılan ısıya çok daha duyarlı olduğu koyu ten tonları da dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için en güvenli lazer epilasyon yöntemidir. Tabii ki, uygunluğu iki kez kontrol etmek ve herhangi bir yan etki olmadığından emin olmak için tedaviden önce her zaman bir ilk konsültasyon ve cilt yama testi önerilmektedir.

Filiz Karslıoğlu merkezinde epilasyon dışında medikal cilt bakımları, bölgesel zayıflama, selülit tedavisi gibi hizmetler vermektedir. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz filizkarslioglu.com sitesine göz atabilirsiniz. Ankara g5 masajı, Ankara bölgesel zayıflama tedavisi gibi tüm konularda filizkarslioglu.com son derece iyi bir tercih.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir