3D Tarama Baskı Hizmetleri

3d tarama baskı hizmetleri için hoş geldiniz. Türkiye’deki 3D teknolojilerinden, 3D tarama ile 3D baskı gibi önemli ve de güncel hizmetleri sunan Fibilo, aynı zamanda alanında açılan ilk firmaların arasındadır. 2013 yılında açılan Fibilo, günümüzde de aktif olarak 3D teknolojilerini güncel takip eden ve ülkemizde yeni yaygınlaşan 3D teknolojisine yön veren bir firmadır.

3D Tarama Baskı Hizmetleri

Günümüzde 3d tarama ve baskı konularında hizmet sunan çok sayıda farklı firma bulunuyor. Fibilo.com ‘da bu firmalardan bir tanesi.. Projeleri ve uzman çalışanları ile birlikte kendisini geliştirerek, teknolojide her zaman bir adım önde ilerlemektedir. Hatta 3D hizmetlerini daha geniş alanlara yaymak ve daha çok kişiye ulaşmak için Trabzon Teknokent olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Trabzon Teknokent’teki kuruluşundan sonra teknolojik hizmetlerini hızlandırmak için 2016 yılında İstanbul’da ilk şubesini faaliyete geçirmiştir. 3D tarama ve 3D baskı hizmetleri ülkemizde yeni yaygınlaşmış olsa da Dünya, 3D teknolojilerinde hızla ilerlemektedir. Bu durumun bilincinde olan Fibilo firması da dünyada ilerleyen 3D teknolojisini yakından takip ederek, kendini güncellemektedir.

Kendini geliştiren ve yeniliğe açık olan Fibilo 3D teknoloji firması sunduğu 3D tarama ve 3D baskı hizmetlerinden farklı olarak pek çok hizmeti de müşterilerine ve ülkesine kazandırmaktadır. Özellikle son dönemlerde firmasının kalite standartlarına uygun ve teknoloji ile geliştirilmiş, 3D yazıcıları da hizmet listesine eklemiştir.

3D baskı ve 3D tarama teknolojilerinin ortaya çıkardığı bazı özel hizmetler de vardır. Bu hizmetler daha çok 3D yazıcı hizmetleri olarak da bilinir. Hizmetlerin içerisinde kişiye özel tasarlanan maketler, biblolar, prototipler ve animasyonlar vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir